Zaudējumu Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta mačā trešdien piedzīvoja latviešu uzbrucēja Mārtiņa Karsuma pārstāvētā Maskavas "Dinamo" komanda, kas savā laukumā ar 3:5 (1:2, 2:2, 0:1) piekāpās Slovākijas klubam Bratislavas "Slovan".

Tiesa, šī mača rezultātu jau trešajā minūtē atklāja Maskavas kluba hokejists Artjoms Fjodorovs, taču pēc tam slovāku vienība guva trīs vārtus pēc kārtas, kad pa reizei izcēlās Mareks Djaloga, bijušais Rīgas "Dinamo" leģionārs Tomāšs Kundrāteks, kurš ripu pretinieku vārtos iemeta pirmās trešdaļas pēdējā sekundē, un Džonatans Čīčū.

Mača turpinājums Maskavas "Dinamo" bija neveiksmīgs, lai gan mājinieki divas reizes spēja rezultāta starpību samazināt līdz minimumam.

Karsums šajā mačā laukumā pavadīja 14 minūtes un 51 sekundi, kuru laikā veica trīs metienus pa pretinieku vārtiem. Tāpat latvietis uzvarēja vienīgajā iemetienā, divas reizes bloķēja sāncenšu raidījumus un pielietoja četrus spēja paņēmienus.

"Slovan" komandai tagad izdevies gūt trīs uzvaras pēc kārtas.

Vēl vienā trešdienas mačā Maskavas apgabala "Vitjaz" savā laukumā ar 3:2 (0:1, 2:1, 1:0) pārspēja Horvātijas komandu Zagrebas "Medveščak", tādējādi tiekot pie savas trešās uzvaras pēdējo četru spēļu laikā.

Rietumu konferences un visas līgas līdere ar 48 punktiem 20 spēlēs ir Sanktpēterburgas SKA, ko vada Oļegs Znaroks un Harijs Vītoliņš, kamēr tai ar 44 punktiem 21 mačā seko Maskavas CSKA.

Tikmēr Maskavas "Dinamo" ar 35 punktiem ir konferences ceturtajā vietā.

Austrumu konferencē savukārt vadībā ar 40 punktiem 19 spēlēs atrodas pašreizējie Gagarina kausa īpašnieki Magņitogorskas "Metallurg".