Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē ar rezultatīvu piespēli izcēlies latviešu uzbrucējs Mārtiņš Karsums, palīdzot Maskavas "Dinamo" komandai, kuru pārstāv arī Kaspars Daugaviņš, ar rezultātu 4:1 izbraukumā uzvarēt Vladivostokas "Admiral".

Karsums rezultatīvo piespēli izdarīja spēles 48.minūtē, palīdzot Maksimam Karpovam panākt rezultātu 4:1. Karsums šajā mačā laukumā pavadīja 14:44 minūtes, metienus pa vārtiem neizdarot, zaudējot trijos iemetienos un izdarot vienu spēka paņēmienu.

Karsumam šis bija trešais rezultativitātes punkts šīs sezonas 16 spēlēs. Viņš guvis divus vārtus un izpildījis vienu rezultatīvu piespēli.

Tikmēr Daugaviņš nospēlēja 15:38 minūtes, arī neizdarīja metienus pa vārtiem un veica vienu spēka paņēmienu.

Maskavas "Dinamo" labā divus vārtus guva Deniss Mosaļovs, bet vienus vārtus guva arī Maksims Solovjovs. Vienīgos vārtus "Admiral" rindās guva Rihards Ginge.