Latvijas izlases uzbrucēji Mārtiņš Karsums un Kaspars Daugaviņš sestdien sagādāja Maskavas "Dinamo" uzvaru pār Piemaskavas "Vitjazj" pārbaudes spēlē.

"Dinamo" šai mačā uzvarēja ar 4:2, un trīs no šiem četriem vārtiem guva latviešu hokejisti - Karsums divus, Daugaviņš - vienus.

Mārtiņš Karsums atklāja šīs spēles rezultātu mača otrajā minūtē, un tieši viņš otrā perioda vidū panāca 2:0. Dažas minūtes vēlāk Daugaviņš panāca jau 3:1. Tad divus vārtus "Vitjazj" atguva, taču trešā perioda sākumā Babenko panāca 4:2, kas arī bija spēles beigu rezultāts.

"Nu jau kļūst arvien labāk, bet pirmajās divās spēlēs es slikti jutos, fiziskā ziņā bija kaut kāds kritums, arī ar jaunajiem partneriem nesapratām viens otra taktiku, taču visi centās," pēc spēles izteicās Kaspars Daugaviņš.