Kazaņas "Ak Bars" komanda neļāva sevi otro dienu pēc kārtas pieveikt Minskas "Dinamo" un ceturtdien izcīnīja trešo vietu šāgada Latvijas Dzelzceļa kausa izcīņā.

Mačā par trešo vietu šajā pirmssezonas hokeja turnīrā "Ak Bars" pagarinājumā ar 3:2 (0:1, 1:1, 1:0, 1:0) pieveica Minskas "Dinamo", kam dienu iepriekš bija piekāpušies.

Mača gaitā kazaņieši bija nonākuši iedzinējos ar divu vārtu starpību, taču spēja izlīdzināt rezultātu un pagarinājumā gūt uzvaras vārtus. Spēles rezultātu 14. minūtē atklāja Aleksandrs Kitarovs, bet otrā perioda sākumā Sergejs Drozds jau panāca 2:0 "Dinamo" labā, taču tie palika vienīgie minskiešu gūtie vārti šai spēlē. Pirmais Jūnasu Enrotu "Dinamo" vārtos pārspēja Staņislavs Gaļijevs, bet trešā perioda sākumā Džastins Azevedo rezultātu izlīdzināja.

Spēles pamatlaiks noslēdzās ar neizšķirtu 2:2, bet pagarinājumā vēlreiz precīzs bija Azevedo, kurš noslēdza šo maču ar gūtiem vārtiem "Ak Bars" labā, kuri iepriekšējos trīs gadus bija ieguvuši turnīra galveno trofeju.

Kā ziņojām, dienu iepriekš grupas spēlē abu šo komandu duelī pārāki bija Minskas "Dinamo".

Spēlē par pirmo vietu turnīrā šovakar tiekas Rīgas "Dinamo" un Jaroslavļas "Lokomotiv".