Noslēdzot mājas spēļu sēriju, Rīgas "Dinamo" komanda Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta kārtējā mačā "Arēnā Rīga" svētdien uzņēma Toljati "Lada" vienību un svinēja uzvarēja ar 2:0.

Šī bija KHL pastarīšu spēle - abas komandas savu konferenču kopvērtējumā ieņem pēdējās vietas, līdz ar to spēle bija diezgan līdzīga, taču neliels pārsvars bija rīdziniekiem, ar ko pietika uzvarai.

Spēles rezultāts tika atklāts vien pirmā perioda beigās, kad pēc skaistas saspēles ar Lauri Dārziņu Miķelis Rēdlihs pārspēja savu komandas biedru Latvijas izlasē, "Lada" vārtsargu Edgaru Masaļski.

Arī otrie vārti tika gūti perioda beigās, tikai jau otrajā trešdaļā, un to paveica tas pats pāris, tikai šoreiz Masaļski pārspēja Dārziņš.

Trešajā periodā viesi ļoti aktīvi centās atklāt rezultātu savā labā, taču "Dinamo" zviedru vārtsargs Jūakims Eriksons aizvadīja teicamu spēli un varēja svinēt savu pirmo "sauso" uzvaru KHL.

Plašāku spēles aprakstu lasiet portāla "Delfi" teksta tiešraidē!

$duelID=219;$eventID=9;include '/www/htdocs/sport/includes/articleincludes/starVote/vote.inc' ?>