Latvijas klubs Rīgas "Dinamo" sestdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta mačā ar rezultātu 4:2 (0:1, 3:0, 1:1) savā laukumā pārspēja spēcīgo Sanktpēterburgas SKA, izcīnot ceturto uzvaru pēc kārtas.

Rīgas "Dinamo" no pirmajām minūtēm laukumā darbojās aktīvāk, taču SKA komanda pirmā perioda izskaņā izvirzījās vadībā. Čārlzs Genovejs savā zonā rupji kļūdījās, un Antons Burdasovs apspēlēja vārtsargu Jakubu Sedlāčeku.

Otrās trešdaļas sākumā "Dinamo" rezultātu izlīdzināja, kad pēc Laura Dārziņa piespēles vārtu priekšā līdz galam nocīnījās Miķelis Rēdlihs, izlīdzinot rezultātu. Kad otrajā periodā bija nospēlētas četras minūtes, tad Miķelis Rēdlihs saņēma piespēli no Linusa Videla un izvirzīja "Dinamo" vadībā. Savukārt 27.minūtē rezultāts kļuva 3:1, kad izgājienā ripu vārtu augšējā stūrī raidīja Andris Džeriņš.

Pēdējā periodā Andrejs Kuteikins 53.minūtē guva vārtus SKA komandai, samazinot deficītu līdz 2:3. Sanktpēterburgas komanda turpināja bīstami uzbrukt, tomēr rīdzinieki veiksmīgi aizsargājās. Pēdējā minūtē Kails Vilsons raidīja ripu tukšajos vārtos, pieliekot punktu mačam.

Portāls "Delfi" piedāvāja šī mača teksta tiešraidi, kur var aplūkot detalizētāku mača aprakstu.