Ar rezultatīvu piespēli Kontinentālās hokeja līgas (KHL) turnīrā izcēlies Latvijas izlases aizsargs Artūrs Kulda, bet viņa pārstāvētā Ufas "Salavat Julajev" ar rezultātu 4:5 izbraukumā piekāpās Novokuzņeckas "Metallurg".

Kulda rezultatīvo piespēli izdarīja mača 21.minūtē, palīdzot Antonam Slepiševam panākt rezultātu 4:1 Ufas komandas labā. Kulda šajā sezonā 28 spēlēs guvis trīs vārtus un četras reizes rezultatīvi piespēlējis.

Latvijas izlases aizsargs šajā mačā nospēlēja 17:46 minūtes, kuru laikā izdarīja vienu spēka paņēmienu un trīs reizes bloķēja pretinieku metienus.

"Salavat Julajev" komandā vārtus guva arī Dmitrijs Sjomins, Aleksandrs Kutuzovs un Tēmu Hartikainens. Tikmēr "Metallurg" labā precīzi bija Aleksandrs Romanovs, Marks Skutars, Iļja Musins, Mihails Plotņikovs un Raiens Stoa.