Pārliecinošu zaudējumu Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta mačā pirmdien piedzīvojusi pagaidām ne pārāk stabilu sniegumu demonstrējošā Latvijas aizsarga Artūra Kuldas pārstāvētā Ufas "Salavat Julajev", kas izbraukumā ar 0:3 (0:1, 0:0, 0:2) piekāpās Jekaterinburgas "Avtomobilist" spēlētājiem.

Mača rezultāts tika atklāts 17.minūtē, kad vārtus "Avtomobilist" labā guva Eduards Levandovskis, bet trešajā trešdaļā vēl divas ripas viesu vārtos raidīja amerikāņu uzbrucējs Ārons Palušajs.

Kulda šajā mačā laukumā pavadīja 24 minūtes un 18 sekundes, kas bija pārliecinoši ilgākais spēles laiks starp abu vienību hokejistiem, taču metienus pa pretinieku vārtiem neveica. Latvijas aizsarga rēķinā tikmēr viens bloķēts metiens un trīs spēka paņēmieni.

"Avtomobilist" hokejistiem izdevies izcīnīt jau trīs uzvaras pēc kārtas.

Tikmēr uzvaru pirms piektdien Latvijā gaidāmās cīņas pret vietējo Rīgas "Dinamo" izcīnījusi Habarovskas "Amur", kas savā laukumā ar 2:1 (1:0, 0:0, 1:1) pārspēja Vladivostokas "Admiral", kurā par aizsargu treneri strādā Latvijas speciālists Andrejs Maticins.

Šī bija tikai otrā "Amur" uzvara pēdējo sešu cīņu laikā.

Austrumu konferences kopvērtējumā "Salavat Julajev" 32 spēlēs iekrājusi 50 punktus, kas ļauj saglabāt ceturto vietu, taču tikai par punktu atpaliek Novosibirskas "Sibirj" un latvieša Oskara Bārtuļa pārstāvētā Kazahstānas komanda Astanas "Baris". Tikmēr "Admiral" ar 34 punktiem 30 mačos ieņem šīs konferences desmito vietu, kamēr "Amur" ar vien 28 punktiem 32 cīņās atrodas priekšpēdējā - trīspadsmitajā - pozīcijā.