Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Gagarina kausa pusfināla sēriju ar zaudējumu ceturtdien sāka Artūra Kuldas pārstāvētā vienība Ufas "Salavat Julajev", kas viesos ar 2:3 piekāpās Magņitogorskas "Metallurg".

Pusfināla sērijā, kas ir arī Austrumu konferences fināls, līdz četrām uzvarām otrā spēle risināsies 5.aprīlī.

Kulda nospēlēja 24:07 minūtes, kas bija absolūti lielākais spēles laiks abu komandu rindās, neskaitot vārtsargus. Latvijas izlases aizsargs divreiz pielietoja spēka paņēmienu, reizi bloķēja metienu, kā arī nopelnīja divas soda minūtes.

Spēles piektajā minūtē Deniss Hlistovs guva Ufas klubam pirmos vārtus, pēc četrām minūtēm Fransiss Parē izlīdzināja rezultātu, vēl pēc četrām minūtēm aizturētā soda laikā Tēmu Hartikainens atkal vadībā izvirzīja "Salavat Julajev", bet vēl pēc nepilnām četrām minūtēm Bogdans Potehins otro reizi mačā panāca līdzsvaru. Uzvaras vārtus "Metallurg" labā otrā perioda septītajā minūtē guva komandas kapteinis Sergejs Mozjakins.