Latvijas speciālista Arta Ābola trenētā Toljati "Lada" komanda, laukumā izejot arī pieredzējušajam latviešu vārtsargam Edgaram Masaļskim, ceturtdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta mačā nenosargāja uzvaru pār pašreizējo Gagarina kausa čempioni Sanktpēterburgas SKA.

"Lada" savā laukumā piekāpās pagarinājumā ar 2:3 (1:1, 1:0, 0:1, 0:1), piedzīvojot jau piekto zaudējumu pēc kārtas.

Mača pirmajā trešdaļā abas vienības apmainījās vārtu guvumiem, kad SKA labā izcēlās Aleksandrs Kadejkins, bet "Lada" 13.minūtē panāca izlīdzinājumu, kad to paveica Dmitrijs Vorobjovs. Otrās trešdaļas laikā vadību jau pārņēma Toljati vienība, jo 22.minūtē vārtus guva Vasīlijs Streļcovs.

Vadībā "Lada" bija ilgu laiku, taču uzvaru nosargāt nespēja, jo 56.minūtē vairākumu izmantoja Jūakims Lindstrems, bet pagarinājumā viesiem uzvaru jau 16.sekundē panāca Dmitrijs Kaļiņins.

Masaļskis šajā mačā atvairīja 31 no 34 pretinieku metieniem. Latvietis laukumā atgriezās pēc vairāku spēļu pārtraukuma.

Jau svētdien Toljati komanda viesosies Rīgā, kad tiksies ar Latvijas komandu "Dinamo".

Ar 35 spēlēs izcīnītu 41 punktu "Lada" Austrumu konferences kopvērtējumā atrodas 12.vietā, kamēr SKA ar 50 punktiem 33 mačos ir Rietumu konferences devītajā pozīcijā.