Piekto uzvaru pēc kārtas Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlēs svētdien izcīnīja Latvijas vārtsarga Edgara Masaļska pārstāvētā Hantimansijskas "Jugra" komanda, kas ar 4:3 (3:1, 0:0, 0:2, 0:0, 1:0) savā laukumā pēcspēles metienu sērijā pārspēja Baltkrievijas klubu Minskas "Dinamo".

"Jugra" komandas vārtu drošība šajā mačā tika uzticēta Masaļskim, kurš atvairīja 37 no 40 pretinieku metieniem.

Vēl trešās trešdaļas sestajā minūtē "Jugra" atradās vadībā ar 3:1, taču līdz mača beigām viesi prata rezultātu izlīdzināt, trešo ripu garām Masaļskim raidot 28 sekundes pirms pamatlaika beigām, kad "Dinamo" vārtsargs Andrejs Mezins bija nomainīts pret sesto laukuma spēlētāju.

Masaļskis palika nepārspēts visos četros pēcspēles metienos, kurus veica "Dinamo" hokejisti, bet uzvaru nesošais metiens padevās Igoram Skorohodovam.

Pēc šī mača KHL Austrumu konferences kopvērtējumā "Jugra" ar 49 punktiem 32 spēlēs ieņem astoto vietu, bet "Dinamo" ar 58 punktiem 33 cīņās atrodas otrajā pozīcijā Rietumu konferencē.