Izskatot noteikumu pārkāpumu Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Rietumu konferences finālsērijas trešajā spēlē starp Maskavas CSKA un Sanktpēterburgas SKA, līgas Disciplinārā komisija lēmusi piespriest Maskavas CSKA uzbrucējam Džefam Pletam diskvalifikāciju uz četrām spēlēm.

Spēles 51. minūtē Plets pārkāpa noteikumus pret SKA uzbrucēju Vadimu Šipačovu, saņemot divu minūšu noraidījumu par pretinieka turēšanu ar rokām. Izpētot pārkāpuma videoierakstu, KHL Disciplinārā komisija lēma par papildu sodu maskaviešu uzbrucējam, jo uzbrukums bijis galvas un kakla rajonā.

Plets bija vienīgo vārtu autors šajā mačā, kurā Maskavas CSKA pagarinājumā pārspēja SKA ar 1:0, uzvaras vārtus gūstot mača 112. minūtē, un ar 3-0 izvirzījās vadībā sērijā līdz četrām uzvarām.