Latvijas speciālistu Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa vadītā Maskavas "Dinamo" piektdien ar uzvaru sāka Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Gagarina kausa izcīņas Rietumu konferences finālu.

Konferences fināla pirmajā mačā Maskavas "Dinamo" ar rezultātu 3:2 (2:0, 1:0, 0:2) izbraukumā pārspēja Sanktpēterburgas SKA vienību, sērijā līdz četrām uzvarām izvirzoties vadībā ar 1-0.

Maskavieši mača pirmos vārtus guva jau 45.sekundē, kad precīzs bija Janne Jalasvāra, bet rezultāts 2:0 kļuva 46 sekundes pirms pirmās trešdaļas beigām, ripu vārtos raidot Dominikam Graņakam. Trešos vārtus "Dinamo" labā 38.minūtē guva Konstantīns Kasjančuks.

Spēles noslēdzošajā trešdaļā SKA spēlētājs Fjodors Fjodorovs tika noraidīts līdz spēles beigām par uzbrukumu galvas un kakla rajonā, bet Sanktpēterburgas vienībai četras minūtes pirms mača beigām vienus vārtus izdevās atgūt, jo precīzs bija Aleksandrs Kučerjavenko. SKA vienība centās atspēlēties, un rezultātu 2:3 panāca Kučerjavenko. Izglābties mājiniekiem tomēr neizdevās.

Otra abu komandu spēle Sanktpēterburgā notiks sestdien

Jau vēstīts, ka Austrumu konferences finālā spēlēs latviešu uzbrucēja Laura Dārziņa pārstāvētā "Ak Bars" un Čeļabinksas "Traktor". Šīs vienības savu finālsēriju sāks sestdien.