Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Miķelis Rēdlihs trešdien ar rezultatīvu piespēli palīdzēja Jaroslavļas "Lokomotiv" uzvarēt piektajā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Rietumu konferences pusfināla spēlē un nonākt vienas uzvaras attālumā no iekļūšanas nākamajā Gagarina kausa izcīņas kārtā.

Spēle Sanktpēterburgas Ledus arēnā noslēdzās ar 3:2 "Lokomtiv" labā un sērijā Jaoslavļas klubs izvirzījies vadībā ar 3-2.

Miķelis Rēdlihs asistēja Jaroslavļas komandas pirmo vārtu guvumā spēles 31.minūtē, kad SKA vārtsargu Aleksandru Salaku pārspēja Emīls Gaļimovs, kurš izlīdzināja rezultātu, jo mača rezultātu otrā perioda sākumā atklāja Kevins Dalmens.

Kad līdz spēles beigām bija atlicis nedaudz vairāk par divām minūtēm, neveiksmīgi vairākumā nospēlēja "Lokomotiv", un Patriks Torensens mazākumā guva vārtus, samazinot viesu pārsvaru līdz vieniem vārtiem.

Pēdējā spēles minūtē SKA nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, taču "Lokomotiv" izdevās noturēt uzvaru un sēriju novest līdz izšķirošajam mačam, kas notiks piektdien Jaroslavļā.

Jānis Sprukts šai spēlē laukumā pavadīja 11 minūtes un 26 sekundes, izdarīja vienu metienu pa vārtiem, uzvarēja sešos no astoņiem iemetieniem un bloķēja vienu pretinieku metienu.