Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta mačā Latvijas klubs Rīgas "Dinamo" savā laukumā ar rezultātu 4:2 (1:0, 1:1, 2:1) pārspēja Vladivostokas "Admiral" komandu, kurā par aizsargu treneri strādā Latvijas speciālists Andrejs Maticins.

Pirmās trešdaļas izskaņā Rīgas "Dinamo" ieguva iespēju spēlēt piecatā pret trim "Admiral" hokejistiem. Pēc bīstamiem uzbrukumiem vārtu priekšā labi nocīnījās Miķelis Rēdlihs, kurš atspēlēja ripu Oskaram Cibuļskim un viņš trieca ripu vārtu tīklā, izvirzot mājiniekus vadībā. Otrā perioda vidū Iļja Zubovs no laukuma stūra devās uz vārtiem, apspēlēja Oskaru Cibuļski un raidīja ripu Jakuba Sedlāčeka sargātajos vārtos.

"Dinamo" divas minūtes pirms otrā perioda beigām vairākumā izvirzījās vadībā, pēc uzvarēta iemetiena Videls piespēlēja ripu Miķelim Rēdliham, kurš guva savu pirmo "golu" sezonā. Spēles 53.minūtē Gints Meija piespēlēja Mikam Indrašim, ripa trāpīja pa "Admiral" vārtsarga nūju un uzlidoja augstu gaisā Tad ripa piezemējās un Indrašis nekavējoties trieca to vārtos, arī gūstot pirmos vārtus sezonā – 3:1. Viesi pēdējā minūtē guva vārtus, precīzi metot Loganam Pajatam. Smagā mača izskaņā Marcels Hosa raidīja ripu tukšos vārtos no savas laukuma puses.

Portāls "Delfi" piedāvāja šī mača teksta tiešraidi, kur var aplūkot detalizētāku mača aprakstu.