Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Gagarina kausa izcīņas pirmās kārtas ceturtajā spēlē pirmdien ar rezultatīvu piespēli izcēlās Latvijas izlases kapteinis Sandis Ozoliņš, tomēr viņa pārstāvētais klubs Mitišču "Atlant" ar 1:6 zaudēja Sanktpēterburgas SKA.

Ozoliņš vārtu guvumā asistēja Ivanam Višņevskim, kurš precīzs bija tikai 61 sekundi pirms mača beigām, tobrīd panākot 1:6. Visā spēlē Ozoliņš nospēlēja 20:20 minūtes un izdarīja vēl arī trīs metienus pa vārtiem, kā arī nopelnīja divas soda minūtes.

Sērijā līdz četrām uzvarām "Atlant" tagad zaudē jau ar 1:3, un nākamā spēle, kas var izrādīties pēdējā šajā sērijā, notiks Sanktpēterburgā.

Tikmēr soli tuvāk Gagarina kausa ceturtdaļfinālam pirmdien spēra Lauris Dārziņš un Kazaņas "Ak Bars", kas ar 2:1 viesos pieveica Ņižņekamskas "Ņeftehimik". Sērijā līdz četrām uzvarām "Ak Bars" ir vadībā jau ar 3-0 un otrdien Ņižņekamskā sev var nodrošināt vietu ceturtdaļfinālā.

Dārziņš šajā spēlē laukumā bija 15:12 minūtes un izdarīja divus metienus pa vārtiem.