Latvijas klubs Rīgas "Dinamo" sava galvenā trenera Sanda Ozoliņa debijas spēlē jaunajā amatā ar rezultātu 1:3 pārbaudes turnīrā Minskā piekāpās Jaroslavļas "Lokomotiv" vienībai.

Rīgas "Dinamo" šajā mačā iedzinējos nonāca septītajā minūtē, kad precīzi meta Deniss Aleksejs, bet pēc tam otrajā trešdaļā "Lokomotiv" dubultoja savu pārsvaru. Trešā perioda trešajā minūtē Gunārs Skvorcovs skaisti apspēlēja vārtsargu un samazināja Rīgas "Dinamo" rezultāta deficītu, tomēr atspēlēties neizdevās. Pēdējā minūtē Jaroslavļas komandas spēlētājs meta tukšos vārtos no neitrālās zonas un panāca spēles gala rezultātu.

Pēc mača treniņu nolūkos notika pēcspēles metienu sērija, kurā Rīgas "Dinamo" izcīnīja uzvaru ar 2:1. Ar precīziem metieniem izcēlās leģionāri Denijs Kristo un Lukass Lesio.

Ozoliņš šajā starpsezonā kļuva par Rīgas "Dinamo" galveno treneri, un šī viņam bija pirmā spēle jaunajā amatā. Pērn viņš sezonas vidū kļuva par Normunda Sējēja asistentu.

Minskas turnīra turpinājumā Rīgas "Dinamo" piektdien tiksies ar Hantimansijskas "Jugra". Savukārt 29. jūlijā, atkarībā no ieņemtās vietas apakšgrupā, būs jātiekas ar kādu no otras grupas komandām (Minskas "Juniostj", Minskas "Dinamo" vai Maskavas "Dinamo").

Rīgas "Dinamo" vārtus šajā mačā sargāja Džastins Pīterss, bet mačam bija pieteikti 22 spēlētāji.