Piecu uzvaru sēriju Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārajā čempionātā ceturtdien pārtrauca latviešu uzbrucēja Laura Dārziņa pārstāvētā Kazaņas "Ak Bars" komanda, kas ar 2:3 (1:1, 0:0, 1:2) izbraukumā zaudēja Čeļabinskas "Traktor" vienībai.

Dārziņš maču aizvadīja savas komandas trešajā maiņā, uz ledus pavadot 13 minūtes un 17 sekundes. Sev atvēlētājā laikā latvietis statistikā ne ar ko neizcēlās.

Cīņas gaitā viesi divreiz izvirzījās vadībā ar vienu vārtu pārsvaru, tomēr vadību tā arī nespēja nosargāt. Mājinieku rindās uzvaras vārtus trešās trešdaļas vidū guva Petri Kontiola.

Pēdējās 14 spēlēs "Ak Bars" komandai šis bija tikai trešais zaudējums.

Austrumu konferences kopvērtējumā "Ak Bars" ar 86 punktiem 42 spēlēs atrodas trešajā vietā.