Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Gagarina kausa izcīņas Austrumu konferences finālā ceturtdien iekļuva Latvijas aizsarga Georgija Pujaca pārstāvētā Omskas “Avangard” vienība, kas ar 3:2 (1:1, 0:0, 1:1, 1:0) pagarinājumā pārspēja Magņitogorskas "Metallurg" komandu, sērijā līdz četrām uzvarām triumfējot ar 4-1.

Pujacs aizvadītajā mačā laukumā pavadīja 21 minūti, kas bija ceturtais lielākais spēles laiks komandā. Šajā laikā viņš ar metieniem vai soda minūtēm neizcēlās.

Mača 14.minūtē spēles rezultātu atklāja Jevgēņijs Birjukovs no “Metallurg” vienības, bet minūti pirms trešdaļas beigām Antons Kurjanovs panāca neizšķirtu. Sīva cīņa turpinājās un trešajā trešdaļā Romāns Červenka no “Avangard” un Sergejs Fjodorovs no “Metallurg” apmainījās ar vārtu guvumiem. Līdz ar to bija jāspēlē pagarinājums, kura ceturtajā minūtē Omskas komandai uzvaru atnesa Igors Volkovs.