Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Gagarina kausa izcīņas Austrumu konferences pusfinālā otrdien iekļuva Latvijas aizsarga Georgija Pujaca pārstāvētā Omskas "Avangard" komanda.

Austrumu konferences ceturtdaļfināla sērijas izšķirošajā, septītajā spēlē "Avangard" ar rezultātu 2:0 (1:0, 1:01 0:0) savā laukumā pārspēja cita Latvijas aizsarga Artūra Kuldas pārstāvēto Novosibirskas "Sibirj" vienību, sērijā triumfējot ar 4-3.

Pujacs šajā mačā laukumā pavadīja 17 minūtes un 51 sekundi, bet Kulda nospēlēja 19 minūtes un 16 sekundes, kuru laikā izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem.

Spēles rezultātu 19.minūtē atklāja "Avangard" uzbrucējs Antons Belovs, bet 31.minūtē Aleksandrs Perežogins rezultāta pārsvaru dubultoja. Atlikušajā laikā "Sibirj" nespēja mača gaitu mainīt un izstājās no Gagarina kausa.

Omskas vienības vārtsargs Kari Ramo šajā mačā atvairīja visus 26 pretinieku metienus.

Austrumu konferences pusfinālā iekļuvusi arī Laura Dārziņa pārstāvētā Kazaņas "Ak Bars" komanda.