Latvijas aizsarga Georgija Pujaca pārstāvētā Omskas “Avangard” komanda trešdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Gagarina kausa izcīņas Austrumu konferences finālsērijas ceturtajā spēlē savā laukumā ar rezultātu 3:1 (1:0, 1:0, 1:1) uzvarēja Čeļabinskas “Traktor” komandu.

Pēc šī mača “Avangard” sērijā līdz četrām uzvarām ir vadībā ar 3-1.

Pujacs šajā mačā laukumā pavadīja 21 minūti un 59 sekundes, kas bija otrs lielākais spēles laiks komandā. Šajā laikā viņš izdarīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem.

Aizvadītajā mačā pirmos vārtus guva “Avangard”, kad spēles 14.minūtē rezultātu atklāja Jegors Averins, bet otrajā trešdaļā Aleksejs Kaļužnijs panāca 2:0. “Traktor” komanda vienus vārtus atguva minūti pirms spēles beigām, bet pusminūti vēlāk Romāns Červenka ripu raidīja tukšos vārtos.

Atgādinām, ka otrdien Gagarina kausa finālā iekļuva Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētā MaskavasDinamo” komanda, kas sērijā līdz četrām uzvarām ar 4-0 pārspēja Sanktpēterburgas SKA.