Uzvaras Kontinentālās hokeja līgas (KHL) čempionāta spēlēs sestdien izcīnīja Latvijas hokejistu Georgija Pujaca (attēlā), Jāņa Sprukta un Artūra Kuldas pārstāvētās komandas.

Pujaca pārstāvētā pagājušās sezonas Gagarina kausa fināliste Omskas "Avangard" savā laukumā ar 4:1 (1:1, 2:0, 1:0) pārspēja Habarovskas "Amur" vienību.

Aizsargs Pujacs laukumā pavadīja 20 minūtes un 30 sekundes, kas bija trešais lielākais spēles laiks komandā, kuru laikā veica piecus metienus pa vārtiem, tomēr pie rezultativitātes punktiem netika.

Pa vieniem vārtiem uzvarētāju labā guva Dmitrijs Sjomins, Semjons Žerebcovs, Aleksandrs Perežogins un Aleksandrs Ņesterovs.

Savukārt uzbrucēja Sprukta pārstāvētā Maskavas CSKA komanda viesos ar 3:0 (1:0, 1:0, 1:0) pārspēja Jekaterinburgas "Avtomobilist" hokejistus.

Sprukts laukumā pavadīja ceturto mazāko spēles laiku komandā - deviņas minūtes un 46 sekundes. Latvietis veica divus metienus pa pretinieku vārtiem un uzvarēja četros no sešiem iemetieniem.

CSKA vienības labā vārtus guva Jevgēņijs Rjasenskijs, Deniss Deņisovs un Igors Radulovs.

Tikmēr aizsarga Artūra Kuldas pārstāvētā Novosibirskas "Sibirj" komanda viesos ar 3:2 (1:2, 1:0, 0:0, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā pārspēja latviešu vārtsarga Edgara Masaļska pārstāvēto Hantimansijskas "Jugra" komandu.

Masaļskis šoreiz nebija mačam pieteikts, bet "Jugra" vārtus sargāja Mihails Birjukovs, kamēr Kulda izpelnījās lielāko spēles laiku komandā - 28 minūtes un 18 sekundes.

Sev atvēlētāja laikā aizsargs veica piecus metienus pa pretinieku vārtiem, kā arī neveiksmīgi centās realizēt vienu no pēcspēles metieniem.

Pēcspēles metienos viesiem panākumu nodrošināja pagājušās nedēļas līgas labākais uzbrucējs Jori Lehtere.

Rietumu konferences kopvērtējumā CSKA ar 19 punktiem 11 spēlēs ieņem trešo vietu.

Savukārt Austrumu konferencē "Sibirj" ar 22 punktiem 11 spēlēs atrodas otrajā pozīcijā, "Avangard" ar 13 punktiem ieņem desmito vietu, bet "Jugra" ar pieciem punktiem desmit cīņās atrodas pēdējā, 12.pozīcijā.

Regulārajā čempionātā katra komanda (14 komandas Rietumu konferencē un 12 vienības Austrumu konferencē) aizvadīs pa 52 mačiem - pa 26 spēlēm savā laukumā un izbraukumā.

Regulārais čempionāts noslēgsies 2013.gada 7.februārī, bet Gagarina kausa izcīņas finālsērijas septītais mačs, ja tāds būs nepieciešams, risināsies 19.aprīlī.