Ar rezultatīvu piespēli Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē trešdien izcēlās Latvijas aizsargs Georgijs Pujacs, palīdzot viņa pārstāvētajai Omskas "Avangard" komandai ar rezultātu 5:3 (3:2, 2:0, 0:1) izbraukumā pārspēt Novokuzņeckas "Metallurg".

Pujacs ar rezultatīvu piespēli izcēlās spēles otrajā minūtē, palīdzot Ansi Salmenam panākt izlīdzinājumu 1:1. Latvijas aizsargs šajā mačā laukumā pavadīja 19 minūtes un 22 sekundes, kas bija ceturtais lielākais spēles laiks komandā. Viņš izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem un nopelnīja divas soda minūtes.

Uzvarētājiem divus vārtus guva Antons Kurjanovs, bet reizi precīzi bija arī Tomašs Zaborskis un Aleksandrs Frolovs.

Tikmēr cita Latvijas aizsarga Artūra Kuldas pārstāvētā Novosibirskas "Sibirj" ar rezultātu 3:1 (0:1, 1:0, 2:0) savā laukumā uzvarēja Astanas "Baris" komandu.

Kulda laukumā pavadīja 18 minūtes un 37 sekundes, kuru laikā izdarīja divus metienus pa vārtiem.

"Sibirj" komandā vārtus guva Jori Lehtera, Aleksejs Kopeikins un Kristians Kudročs.

KHL Austrumu konferences kopvērtējumā "Avangard" ar 43 spēlēs izcīnītiem 89 punktiem ir pirmajā vietā, bet "Sibirj ar 65 punktiem 41 spēlē ir sestajā pozīcijā.