Latvijas izlases uzbrucējs Miķelis Rēdlihs svētdien neglāba Jaroslavļas "Lokomotiv" no zaudējuma Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta mačā.

"Lokomotiv" izbraukumā ar 0:3 (0:0, 0:1, 0:2) piekāpās līgas jaunpienācējai Vladivostokas "Admiral".

Rēdlihs šajā cīņā laukumā pavadīja 14 minūtes un 13 sekundes, veicot divus nesekmīgus metienus pa pretinieku vārtiem. Tāpat latvietis mača gaitā veica vienu spēka paņēmienu, tiekot pie negatīva lietderības koeficienta -1.

Šis bija Jaroslavļas komandas otrais zaudējums pēc kārtas.

Šajā cīņā "Lokomotiv" sastāvā nepiedalījās vēls vien Latvijas izlases uzbrucējs Jānis Sprukts, kurš turpina ārstēt ceļgala savainojumu.

Tikmēr pie uzvaras izdevies tikt Latvijas izlases aizsarga Artūra Kuldas pārstāvētajai Ufas "Salavat Julajev", kas savā laukumā ar 5:2 (1:1, 2:1, 2:0) apspēlēja vienus no Rīgas "Dinamo" niknākajiem konkurentiem Maskavas CSKA.

Uzvarētāju labā ar diviem gūtiem vārtiem izcēlās Deniss Hlistovs.

Kulda šajā duelī laukumā pavadīja 21 minūti un 31 sekundi, četras reizes bloķējot pretinieku metienus, kā arī vienreiz pielietojot spēka paņēmienu un nopelnot pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Savukārt zaudējumu cietusi Latvijas speciālista Pētera Skudras vadītā Ņižņijnovgorodas "Torpedo", kas savā laukumā ar 4:5 (1:1, 2:3, 1:1) piekāpās Hantimansijskas "Jugra" komandai.

Tikmēr uzvaru guvusi uzbrucēja Mārtiņa Karsuma pārstāvētā līgas čempionvienība Maskavas "Dinamo", ko vada Oļegs Znaroks un Harijs Vītoliņš. Maskavieši savā laukumā ar 3:2 (0:0, 1:2, 1:0, 1:0) pagarinājumā pieveica Kazahstānas komandu Astanas "Baris".

Karsums šajā cīņā gan nepiedalījās, jo turpina atkopties no savainojuma.

KHL Rietumu konferences kopvērtējumā Maskavas "Dinamo" nostiprinājusies pirmajā vietā ar 40 spēlēs izcīnītiem 88 punktiem. Šobrīd šī ir arī visas līgas labākā vienība. Tikmēr "Lokomotiv" ar 60 punktiem 40 mačos saglabājusi astoto vietu.

Savukārt Austrumu konferences kopvērtējumā "Salavat Julajev" ar 76 punktiem 41 cīņā ieņem ceturto vietu, bet "Torpedo" 40 mačos iekrājusi 64 punktus, kas ļauj ieņemt sesto pozīciju.