Ceturto uzvaru pēc kārtas Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlēs piektdien izcīnīja latviešu uzbrucēja Miķeļa Rēdliha pārstāvētā Jaroslavļas "Lokomotiv" komanda.

Aizvadītajā cīņā "Lokomotiv" izbraukumā ar rezultātu 1:0 (1:0, 0:0, 0:0) pieveica Čerepovecas "Severstaļ" vienību.

Rēdlihs, kurš maču sāka pirmajā uzbrucēju trijniekā, šoreiz laukumā pavadīja 15 minūtes un 41 sekundi, cīņas gaitā veicot trīs nesekmīgus metienus pa pretinieku vārtiem.

Vienīgos vārtus jau spēles sestajā minūtē guva Stafans Kronvals, bet "Lokomotiv" komandas vārtsargs Vitālijs Koļesņiks atvairīja 37 pretinieku metienus.

Jāizceļ, ka šī Jaroslavļas klubam bija pirmā "sausā" uzvara šosezon.

Savu pirmo spēli Mitišču "Atlant" komandā piektdien aizvadīja latviešu aizsargs Sandis Ozoliņš, palīdzot tai izbraukumā ar 5:4 (0:0, 2:4, 2:0, 0:0, 1:0) pēcspēles metienos pieveikt Čehovas "Vitjaz" vienību.

Ozoliņš spēlēja trešajā aizsargu pārī, laukumā pavadot 21 minūti un 23 sekundes, kuru laikā veica vienu nesekmīgu metienu pa pretinieku vārtiem.

Jāizceļ, ka trešos vārtus "Atlant" komanda zaudēja lielā mērā "pateicoties" Ozoliņam, kurš pēc Dināra Hafizuļina metiena neveiksmīgi pielika nūju un ripa ielidoja vārtos.

Pēcspēles metienu sērijā uzvaru viesiem nodrošināja Ņikita Točickis.
Pēc šiem mačiem KHL Rietumu konferences kopvērtējumā "Atlant" komanda ar 20 punktiem desmit spēlēs pakāpās uz otro vietu, bet "Lokomotiv" ar 19 punktiem deviņos mačos ieņem trešo pozīciju.

Pēc tam kad pagājušo sezonu KHL noslēdza ar 23 vienību pārstāvniecību, šosezon līgā sacenšas 26 vienības. Turnīrā debitē Prāgas "Lev" (Čehija), Bratislavas "Slovan" (Slovākija) un Doņeckas "Donbass" (Ukraina). Tāpat dalību čempionātā atsākusi pagājušās sezonas ievadā traģisko aviokatastrofu piedzīvojusī "Lokomotiv" komanda.

Regulārajā čempionātā katra komanda (14 komandas Rietumu konferencē un 12 vienības Austrumu konferencē) aizvadīs pa 52 mačiem - pa 26 spēlēm savā laukumā un izbraukumā.

Regulārais čempionāts noslēgsies 2013.gada 7.februārī, bet Gagarina kausa izcīņas finālsērijas septītais mačs, ja tāds būs nepieciešams, risināsies 19.aprīlī.