Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē otrdien ar rezultatīvu piespēli izcēlās latviešu uzbrucējs Miķelis Rēdlihs, palīdzot viņa pārstāvētai Jaroslavļas "Lokomotiv" komandai ar rezultātu 2:1 (0:0, 0:1, 2:0) savā laukumā uzvarēt Latvijas aizsarga Oskara Bārtuļa pārstāvēto Ukrainas vienību Doņeckas "Donbass".

Rēdlihs spēles 45.minūtē ar piespēli palīdzēja Niklasam Hagmanam panākt rezultātu 1:1. Kopumā šajā mačā latviešu uzbrucējs laukumā pavadīja 16 minūtes un astoņas sekundes, kuru laikā viņš izdarīja divus metienus pa vārtiem.

Tikmēr Bārtulis "Donbass" sastāvā nospēlēja 19 minūtes un 40 sekundes, statistikas rādītājos neizceļoties.

Uzvarētājiem vārtu guva arī Aleksandrs Čerņikovs, bet "Donbass" vienībā vienīgo reizi precīzs bija Peteri Virtanens.