Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārajā čempionātā pirmdien zaudējumu sēriju turpināja Rīgas "Dinamo", kas, bāli aizvadot pēdējo trešdaļu, ar 1:3 (0:1, 1:0, 0:2) piekāpās Minskas "Dinamo".

Rīgas "Dinamo" ļoti bezspēcīgi aizvadīja pēdējo trešdaļu, kas arī izšķīra mača likteni. Rīdziniekiem tas bija jau ceturtais zaudējums pēc kārtas, bet minskieši pārtrauca trīs neveiksmju sēriju.

Pirmā perioda 14.minūtē Šarls Linglē vadībā izvirzīja viesus, bet otrā perioda astotajā minūtē Miķelis Rēdlihs vairākumā izlīdzināja rezultātu. Trešā perioda 13.minūtē vairākumā Arturs Gavruss guva uzvaru nesošos vārtus, bet pēdējā minūtē bijušais rīdzinieks Pols Ščehura ripu raidīja jau tukšos Latvijas kluba vārtos.