Latvijas Dzelzceļa kausa izcīņu ar zaudējumu otrdien sāka mājinieki, Rīgas "Dinamo", kas ar 1:2 (0:0, 0:0, 1:2) piekāpās Minskas "Dinamo".

Pirmajās 40 minūtēs laukumā dominēja abu komandu vārtsargi - rīdzinieks Edgars Masaļskis un Larss Haugens. Pirmos vārtus guva viesi, kas pēdējās trešdaļas 15.sekundē vairākumā pārspēja Masaļski - spēcīgs un precīzs plaukstas metiens padevās Šarlam Linglē.

Pēc sešām minūtēm Marcels Hosa pēc Mika Indraša piespēles ar metienu no "sava punkta" izlīdzināja rezultātu, bet piecas minūtes pirms pamatlaika beigām Jevgeņijs Nogačovs ar spēcīgu metienu guva uzvaras vārtus.

Turnīra turpinājumā trešdien Rīgas "Dinamo" tiksies ar Kazaņas "Ak Bars", kas šodien ar 4:2 uzvarēja Jāņa Sprukta pārstāvēto Jaroslavļas "Lokomotiv".

Portāls "Delfi" piedāvāja šīs spēles teksta tiešraidi.