Turpinot Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulāro čempionātu, Rīgas "Dinamo" trešdien izbraukumā svarīgā spēlē tikās ar spēcīgo Sanktpēterburgas SKA vienību, kas KHL Rietumu konferences kopvērtējumā ieņem otro vietu, kamēr rīdzinieki turpina cīņu par iekļūšanu labāko astotniekā. Diemžēl tika piedzīvots zaudējums ar 1:3 (1:0, 0:0, 0:3).

Spēle iesākās cerīgi - pirmās trešdaļas septītajā minūtē Lauris Dārziņš atklāja mača rezultātu, un līdz pat trešās trešdaļas sākumam šie palika vienīgie gūtie vārti, turklāt rīdzinieki demonstrēja ļoti saturīgu sniegumu, nopietni apdraudot SKA vārtus un teicami darbojoties aizsardzībā.

Cerības uz uzvaru tika pazaudētas trešās trešdaļas vidū, kad Romāns Červenka izvirzīja vadībā mājiniekus; rezultātu pirms tam izlīdzināja Tonijs Mortensens. Trešie vārti, realizējot skaitlisko vairākumu, pārvilka svītru rīdzinieku centieniem un tika piedzīvots zaudējums skaistā, aizraujošā un līdzīgā spēlē.

Portāls "Delfi" ierasti piedāvāja saviem lasītājiem spēles teksta tiešraidi!