Balso
32 Staņisalvs Čistovs
 16
Rādīt visus spēlētājus

Pirmā perioda 14. minūtē Semjons Valuiskis vairākumā no vārtu priekšas panāca 1:0 viesu labā, bet otrā perioda sākumā līdzīgā stilā no vārtu priekšas precīzs bija Miks Indrašis, izlīdzinot rezultātu.

Pamatlaikā un pagarinājumā komandas vairs vārtus neguva, lieliski darbojoties abu komandu vārtsargiem - Jānim Kalniņam un Antonam Krasotkinam. Kalniņš mačā atvairīja 32 pretinieku metienus, bet Krasotkins tika galā ar 29 rīdzinieku metieniem.

Savukārt pēcspēles metienos mājinieku labā vārtus guva Gints Meija, Ņikita Jevpalovs un Denijs Kristo, bet viesi divreiz pārspēja Kalniņu.

KHL spēle: Rīgas Dinamo - Toljati Lada
Rīgas Dinamo - Lada 2:1. Spēles statistikaMetieni pa vārtiem: 30 (6+10+7+7) - 33 (10+9+10+4)Uzvarēti iemetieni: 25 (9+9+4+3) - 29 (11+6+10+2)Bloķēti metieni: 11 (6+2+3+0) - 11 (3+6+2+1)Spēka paņēmieni: 22 (8+9+5+0) - 17 (11+2+3+1)Soda minūtes: 8 (4+4+0+0) - 8 (0+2+4+2)
Rīdzinieku rindās par labāko atzīts Miks Indrašis, bet viesiem Rīgas līdzjutējiem labi zināmais Čejs Genovejs.
Pēcspēles metienu sērijā Rīgas Dinamo uzvarLada sak bullīšus0:0 Valuiska metienu atvaira Kalniņš1:0 Pēc Meijas metiena Krasotkins aizķer ripu, bet tā ielido vārtos1:0 Zernova metienu tver Kalniņš2:0 Jevpalovs eleganti nobremzē un pretkustībā ieslidina tukšos vārtos2:1 Belousovs lēnām un aukstasinīgi nogulda Kalniņu, iemet devītniekā.3:1 Kristo ar plaukstas metienu pārspēj Krasotkinu3:2 Hārpers arī eleganti ar plaukstas metienu iemet devītniekāLada maina vārtsargu3:2 Skvorcovs izdarīja pārāk daudz māņu kustības un iznākušais Ivaņņikovs viegli atvaira metienu3:2 Kapustina metienu atvaira Kalniņš un atnes Dinamo uzvaru
Noslēdzies pagarinājumsPēdējās sekundēs Lada glābj vārtsargs Krasotkins. Tagad būs "bullīšu" sērija
64:05 min. Rīgas Dinamo vairākumsKuriozu noraidījumu nopelna Lada. Laukumā izlec četri hokejisti, kas ir skaitliskā sastāva pārkāpums pagarinājumā.
Kalniņš!!! Izgājiens vienatnē pret Kalniņu un atkal pārāks ir latviešu vārtsargs.
Divreiz glābj Kalniņš. Teicamā formā ir Rīgas Dinamo vārtsargs un liels ir viņa nopelns pēdējos mačos, kad gūti punkti.
Ļoti bīstami apmēram minūti uzbrūk Lada, bet izdodas pārtvert ripu. Meija pēc ieiešanas zonā uzmet pa vārtiem un piespiež vārtsargu tvert ripu.Beidzot komandas varēs spēlēt trīs pret trīs, jo pēc vairākuma visu laiku līdz pirmajai svilpei komandas spēlēja formātā "četri pret četri".
Un atkal Kalniņš uzvar duelī ar Kapustinu!
Lada pilnā sastāvāJau pēc mazākuma Jevpalovam labs metiens, bet Lada vārtsargs Krasotkins paspēja pārvietoties vārtos
Sākas papildlaiks
Noslēdzies pamatlaiks
Tādējādi Rīgas "Dinamo" joprojām šajā sezonā nav guvusi nevienu uzvaru pamatlaikā Rīgā.Pagarinājumu rīdzinieki sāks četratā, bet pretinieki trijatā, jo ir vēl noraidījums 30 sekundes.
Rīdzinieki izlaiž pretuzbrukumu, Kapustins izslido pret Kalniņu - rīdziniekus glābj vārtsargs!
Rīdzinieki pēc vairākuma iegūšanas ņem pārtraukumu, lai atpūtinātu savus līderus un sagatavotos pēdējiem uzbrukumiem.
58:30 min. Rīgas Dinamo vairākumsMeija ar aktivitāti panāk mājiniekiem vairākumu pamatlaika izskaņā. Laba iespēja tikt pie trīs punktiem
Pamatlaikā jāspēlē 2 minūtes
Tagad jau meistarību rāda Lada vārtsargs Krasotkins, kurš atvaira Indraša metienu. Pēc brīža jau atkal Kalniņš iesaistās cīņā. Azartiskas pēdējās minūtes laukumā.
Kalniņš glābj pēc Kapustina metiena. Lada uzbrucējs ripu saņēma lielā ātrumā un trāpīja pa Kalniņa ķiveri.
Rīdzinieki uz ilgāku laiku iespieduši pretiniekus viņu zonā, Indrašim nesanāk labi trāpīt gaisā pa ripu. Pamatlaikā jāspēlē vēl 6 minūtes.
Pēdējās minūtēs Lada hokejisti cenšas mest biežāk pa Kalnina sargātajiem vārtiem. Dinamo vārtsargs droši spēlē.
Komandas sākušas piesardzīgāk spēlēt un lieki neriskē, apzinoties, ka viens "gols" vārētu izšķirt mača likteni. Pirmie ātrumus palielina viesi, pēc Bočarova metiena ripa trāpa pa vārtu stabu no ārējās puses.
Haoss pie rīdzinieku vārtiem. Vienā brīdī pie vārtiem bija pat četri Lada hokejisti. Tad seko vēl viens bīstams metiens, Kalniņš tver ripu. Izdodas apturēt šo Lada uzbrukumu vilni.
Rīdziniekiem labs vairākums, bet bez vārtu guvuma. Lada pilnā sastāvā
Bīstams metiens izdodas Kristo, kurš uzskata, ka ir bijis "gols". Vārtu guvums nav, jo ripa trāpīja pa stabu un izlidoja laukumā.
Sākas 3. periods
40:21 min. Rīgas Dinamo vairākumsNovotnijs uzbrukumā ar roku turēja Makmilana nūju. Tiesnesis to redzēja
Rīgas Dinamo - Lada 1:1. Statistika pēc 2. periodaMetieni pa vārtiem: 16 (6+10) - 19 (10+9)Uzvarēti iemetieni: 18 (9+9) - 17 (11+6)Bloķēti metieni: 8 (6+2) - 9 (3+6)Spēka paņēmieni: 17 (8+9) - 13 (11+2)Soda minūtes: 8 (4+4) - 2 (0+2)
Rīgas Dinamo - Lada 1:1. Noslēdzies 2. periods
Rīdzinieki atkal teicami nospēlē mazākumā, neļaujot pretiniekiem kaut ko izveidot.
Rīgas Dinamo mazākumsUn uzreiz rīdzinieki paliek mazākumā. Zīle laukuma vidusdaļā paklupina pretinieku, un sākas asumi. Lada hokejisti uzskatīja, ka Zīle nospēlējis rupji.
Lada pilnā sastāvā. Rīdziniekiem tā arī neizdevās ļoti bīstami apdraudēt pretinieku vārtus
Makmilans centās pielabot metienu, tad Miķelim Rēdliham vārtu tuvumā neizdodas tik labi apstrādāt ripu.
34:26 min. Rīgas Dinamo vairākumsRīdzinieki pirmo reizi mačā būs vairākumā
Dinamo pilnā sastāvā. Teicami nospēlētas 2 minūtes mājinieku izpildījumā.
Makmilans ar Indraši lieliski nospēlē mazākumā un liek panervozēt Lada vārtsargam.
31:39 min. Dinamo mazākumsBičevskis ar nūju trāpa pretiniekam pa seju
Zīle iegāja pretinieku zonā un uzreiz meta. Bīstams moments. Tad Pujacs ar metienu vārtu virzienā centās saasināt momentu, bet ripa netika līdz vārtu priekšai.
Lada vārtsargs Krasotkins nospēlē neveikli un nepiespiež ripu, ko izmanto rīdzinieki. Lada gan kopējiem spēkiem atvaira šo uzbrukumu.
Jevpalovs iegāja zonā un uzreiz spēcīgi šāva. Ripa aizspurdz gar vārtu augšējo stūri.
Lad uzņēmusies iniciatīvu un savērpj uzbrukumus. Kalniņš un aizsargi spēlē droši. Tlomēr jābūt modriem, jo Lada arvien biežāk uzturas rīdzinieku zonā.
21:03 min. Rīgas Dinamo - Lada 1:1Izturējuši mazākumu, rīdzinieki izlīdzina rezultātu. Pēc metiena vārtu virzienā ripu vārtu priekšā pamana Indrašis, kurš gūst vārtus
Sākas 2. periodsRīdzinieki vēl 42 sekundes mazākumā
Rīgas Dinamo - Lada 0:1. Pirmā perioda statistikaMetieni pa vārtiem: 6 - 10Uzvarēti iemetieni: 9 -11Bloķēti metieni: 6 - 3Spēka paņēmieni: 8 -11Soda minūtes: 4 - 0
Rīgas Dinamo - Lada 0:1. Noslēdzies 1. periods
18:42 min. Rīgas Dinamo mazākumsSalmela ar pārkāpumu spiests apturēt Lada pretuzbrukumu, kurā Belousovs izgāja viens pret vienu ar Kalniņu
Pēc Lada gūtajiem vārtiem spēle nedaudz haotiska un bez labām iespējām. Pirmajā periodā atlicis mazāk par divām minūtēm.
13:45 min. Rīgas Dinamo - Lada 0:1Uzreiz pēc iemetiena Lada ar dažām piespēlēm ripu nogādā vārtu priekšā, kur ar otro piegājienu Valujskis pārspēj Kalniņu. Lada vairākuma realizēšanai bija nepieciešamas tikai 10 sekundes
13:36 min. Rīgas Dinamo mazākumsNākamo pārkāpumu tiesneši garām nepalaiž. Stolerijs aptur Bočerovu, tiesneši tur saskata pārkāpumu
Lada uz brīdi paliek bez uzbrucēja Hārpera, kurš guvis savainojumu un dodas uz ģērbtuvēm. Tiesneši šajā epizodē noteikumu pārkāpumu nefiksēja.
Lada izturējusi Dinamo vētrainos uzbrukumus un pēc ilgāka pārtraukuma izdara metienu pa Kalniņa vārtiem. Rīdzinieku vārtu vīrs tver ripu.
Kulda ielauzās pretinieku zonā, tad ar pretestību izdarīja piespēli uz priekšu Batņam, kuram gan neizdodas pārspēt pretinieku vārtsargu. Pēc iemetiena vēl viens labs uzbrukums, atkal Lada glābj vārtsargs Krasotkins.
Rīdzinieku uzbrukums trīs pret diviem noslēdzas ar Jevpalova plaukstas metienu. Tad nākamajā uzbrukumā Kulda pielabo metienu, bet Lada nospēlē droši pie saviem vārtiem.
Dinamo pirmais moments un ļoti bīstams. Indrašis tiek pie metiena no nūjas neērtās puses, trāpa pa vārtsargu.
Vairāk cīņas šobrīd Dinamo laukuma pusē, bet Kalniņam, par laimi, daudz darba arī nav bijis. Lada savu teritoriālo pārsvaru nespēj izmantot.
Pirmās trīs minūtes bez lielām pauzēm un bez jebkādiem nopietniem momentiem. Piesardzīgi maču sākušas abas komandas.
Spēle sākusies
Komandas izslido laukumā. Tagad skanēs valstu himnas, bet tad jau cīņa.
Rīgas Dinamo vārtus šovakar sargās atkal Jānis Kalniņš. Kā izteicies viens no Dinamo treneriem Edgars Masaļskis, Kalniņš uztvēris labu ritmu un spēlē ļoti stabili, tādējādi nav iemesla mainīt vārtsargu.
Lai gan rīdzinieki spēlē veiksmīgi, Latvijas komanda, diemžēl, ir stabili vājākā visā līgā. 29 mačos Rīgas Dinamo komanda tikusi pie 18 punktiem, par 13 punktiem atpaliekot no otras vājākās Rietumu konferences komandas Slovan. Tikmēr Austrumos abām vājākajām komandām Jugra un Lada ir pa 26 punktiem.
Kā jau sezonas gaitā gadās, rīdzinieki nevar spēlēt optimālajā sastāvā. Savainojumi paretinājuši rīdzinieku rindas.http://www.delfi.lv/sports/news/rigas_dinamo/news/rigas-dinamo-sastava-savainojumu-del-tuvakajos-macos-nespeles-balinskis-un-zerdevs.d?id=49444973
Rīdziniekiem pēdējās piecas spēles pirms pauzes bija relatīvi veiksmīgas, ja ņem vērā sezonas kopējo bālo sniegumu. Četros mačos gūti punkti, izcīnītas divas uzvaras, bet pamatlaikā nācies atzīt tikai Gagarina kausa ieguvējas Sanktpēterburgas SKA pārākums. Cerams, ka veiksmīgo maču sērija tiks turpināta, apbēdinot vienu no Austrumu konferences vājākajām vienībām "Lada".
Eiropas hokejā izlašu pauze noslēgusies, hokejisti atgriezušies savos klubos. Arī Rīgas "Dinamo" atsāk spēlēšanu KHL regulārajā čempionātā, mājas spēļu sēriju ievadā uzņemot Arti Ābolu, Kristapu Sotnieku un Toljati "Lada".https://www.facebook.com/dinamorigaofficial/photos/a.576285909092394.1073741922.364621840258803/1738465616207745/?type=3&theater