Latvijas klubs Rīgas "Dinamo" pirmdien ar uzvaru sāka "Latvijas Dzelzceļa" kausa izcīņu, ar rezultātu 3:1 (0:0, 2:0, 1:1) pārspējot latviešu uzbrucēja Miķeļa Rēdliha pārstāvēto Jaroslavļas "Lokomotiv" komandu.

Rīgas "Dinamo" labā vārtus guva Miks Indrašis (25.minūte), Juris Upītis (26.minūte) un Marcels Haščāks (57.minūte), savukārt "Lokomotiv" labā precīzi meta Aleksejs Kručiņins (60.minūte).

Rīgas "Dinamo" vārtsargs Mikaels Telkvists šajā mačā atvairīja 20 no 21 pretinieku metiena, bet "Lokomotiv" vārtsargs Kērtiss Stenfords tika galā ar 21 no 24 metieniem.

"Saņēmām pretī to, ko gaidījām - jaunu, aktīvu, agresīvu komandu. Labi, ka pirmajā periodā neielaidām vārtus," pēc uzvaras sacīja Rīgas "Dinamo" galvenais treneris Artis Ābols. "Vārtu gūšanas momentus sagaidījām un tos izmantojām. Ja nebūtu ielaisti vārti spēles izskaņā, man vispār nebūtu nekādu pretenziju par šo spēli."

Tikmēr "Lokomotiv" galvenais treneris Toms Rovs sacīja: "Pirmais periods bija labs, bet otrais aizritēja ne tā, kā bijām iecerējuši. Skatījos, ko dara jaunie spēlētāji, pārbaudījām, ko viņi prot, kā spēlē, īpaši, kad rezultāts bija 0:2. Vēlējāmies pārbaudīt, kā viņi tiek galā.

Miķelis Rēdlihs "Lokomotiv" komandā šajā mačā izcēlās ar trīs metieniem pa vārtiem. Rovs par viņu sacīja, ka "Miķelis noteikti ir pirmās maiņas spēlētājs! Pilnīgi atšķirīgs no pagājušā gada. Viņš ir ļoti labs."

Otrdien Rīgas "Dinamo" aizvadīs maču ar Kazaņas "Ak Bars".