Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārajā čempionātā janvāra spēļu maratonā sestdien Rīgas "Dinamo" divreiz atspēlējās, tomēr pagarinājumā ar 3:4 (1:1, 1:2, 1:0, 0:1) piekāpās Oskara Bārtuļa jaunajai vienībai Ufas "Salavat Julajev".

Vārtus rīdzinieku labā guva Ņikita Jevpalovs, Brendons Makmilens un Miķelis Rēdlihs, komandai tiekot pie viena kopvērtējuma punkta. Zīmīgi, ka kopā cīņā rīdziniekiem metienu pārsvars bija 36:19, tomēr trešajā periodā nācās atspēlēties, izlīdzinājumu izraujot piecas minūtes pirms pamatlaika beigām.

Portāls "Delfi" piedāvāja spēles teksta tiešraidi. $duelID=869;$eventID=9;include '/www/htdocs/sport/includes/articleincludes/starVote/vote.inc' ?>