Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārajā čempionātā gada pirmo izbraukumu svētdien, 18.janvārī, ar uzvaru uzsāka Rīgas "Dinamo", kas viesos ar 4:3 pēcspēles metienu sērijā pieveica Pētera Skudras trenēto Ņižņijnovgorodas "Torpedo".

"Dinamo" tā bija piektā uzvara pēdējās sešās spēlēs un sestā spēle pēc kārtas, kurās gūti punkti. Tas tagad ļāvis "Dinamo" pietuvoties iekļūšanai "play off" zonā Rietumu konferences kopvērtējumā.

Rīdzinieki pirmie mačā guva vārtus (pirmā perioda priekšpēdējā sekundē), taču otrajā periodā 10 minūšu laikā ielaida trīs vārtus. Otrā perioda izskaņā 19 sekunžu laikā "Dinamo" guva divus vārtus un izlīdzināja spēles gaitu.

Pamatlaikā rīdziniekiem vārtus guva Miķelis Rēdlihs, Linuss Videls un Andris Džeriņš, bet pēcspēles "bullīšos" izšķirošo "golu" guva komandas kapteinis Lauris Dārziņš.