Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē Rīgas "Dinamo" savā laukumā ar rezultātu 1:6 (0:0, 0:4, 1:2) piekāpās zvaigžņotajai Sanktpēterburgas SKA.

Rīgas "Dinamo" labā vienīgos vārtus guva Nikolajs Jeļisejevs, bet vārtos Jakubs Sedlāčeks tika galā ar 38 no 44 pretinieku metieniem. SKA komandā divas reizes precīzi meta Jevgeņijs Ketovs, bet reizi precīzi meta Vjačeslavs Voinovs, Maksims Čudinovs, Vadims Šipačovs un Viktors Tihonovs.

Rīgas "Dinamo" pretiniekiem pretestību spēja izrādīt tikai vienu trešdaļu, pirmajās 20 minūtēs cīnoties neizšķirti 0:0. Otrajā trešdaļā SKA ieguva četru vārtu pārsvaru, ieliekot pamatus uzvarai. Pēdējā periodā rīdzinieki nonāca piecu vārtu iedzinējos, tad Jeļisejevs guva vārtus, bet noslēgumā SKA uzvarēja ar 6:1.

Rīgas "Dinamo" sezona turpināsies izbraukumā, nākamās piecas spēles aizvadot pretinieku laukumos.

Portāls "Delfi" piedāvāja spēles teksta tiešraidi, kur var aplūkot detalizētu mača aprakstu.

$duelID=553;$eventID=9;include '/www/htdocs/sport/includes/articleincludes/starVote/vote.inc' ?>