Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas klubs Rīgas "Dinamo" otrajā četru mājas spēļu sērijas mačā piektdien emocionālā cīņā ar 3:1 (1:0, 0:0, 2:1) pieveica šosezon salīdzinoši neveiksmīgi spēlējošo Omskas "Avangard", izcīnot piekto uzvaru pēc kārtas.

Ar uzvaru rīdzinieki turpina pagaidām savu veiksmīgāko sēriju KHL vēsturē - pēdējās 11 spēlēs Rīgas "Dinamo" nav piedzīvojis zaudējumu pamatlaikā.

Diezgan neizteiksmīgi aizvadītajā pirmajā periodā laukumā dominēja "Avangard" hokejisti, bet vienīgos vārtus guva Rīgas "Dinamo" - devītajā minūtē Kristaps Sotnieks ar plaukstas metienu pārsteidza pretinieku vārtsargu. Otrajā periodā "Avangard" turpināja diktēt cīņas gaitu, tomēr vārti šajās 20 minūtēs netika gūti. Otrās trešdaļas izskaņā emocijas uzvirmoja starp abu komandu hokejistiem, un tālu nebija līdz masveida kautiņam, tomēr šoreiz no lielākām rupjībām vienības izvairījās.

Trešajā periodā trešajā minūtē Marcels Hosa ar lielisku metienu pēc Kaila Vilsona uzvarētā iemetiena panāca jau 2:0, bet nepilnas divas minūtes pirms pamatlaika beigām viesu vienus vārtus atguva - Sotnieka noraidījumu par strīdīgu pārkāpumu realizēja Sergejs Širokovs. Tomēr uzvaru rīdzinieki nosargāja un pēdējā minūtē vēl vienus vārtus, raidot ripu jau tukšos vārtos, guva Vilsons.