Latvijas klubs Rīgas "Dinamo" ceturtdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta izbraukuma spēlē ar rezultātu 5:2 (0:2, 3:0, 2:0) pārspēja Čeļabinskas "Traktor" vienību.

Spēli Rīgas "Dinamo" atkal iesāka ļoti neveiksmīgi. "Traktor" dominēja laukumā un perioda izskaņā pēc Andreja Popova un Jana Buļa metieniem panāca rezultātu 2:0.

Tomēr otrajā trešdaļā spēles gaita mainījās. Vispirms Vitālijs Pavlovs 27.minūtē pēc precīzas Rustama Begova piespēles vienu vārtus atguva, bet rezultātu 2:2 pēc divām minūtēm panāca Marcels Hosa, kuram palīdzēja maiņas partneri Miks Indrašis un Kails Vilsons. Trīs minūtes pirms perioda beigām Krišjānis Rēdlihs jau izvirzīja vadībā "Dinamo" (3:2).

Noslēdzošajā periodā Marcelam Haščākam kuriozā situācijā izdevās izmantot pretinieka kļūdu un panākt divu vārtu pārsvaru, bet punktu šai spēlei pielika Pols Ščehura – 5:2.

Rīgas "Dinamo" vārtsargs Mikaels Telkvists šajā mačā atvairīja 22 no 24 pretinieku metieniem, kamēr rīdzinieki izdarīja 22 raidījumus pa vārtiem.

Pēdējās divās spēlēs pirms decembra pārtraukuma rīdzinieki izcīnīja divas uzvaras, bet kopš tā laika ciestas trīs neveiksmes, iegūstot divus punktus. Tā pērnā gada beigās Rīgas "Dinamo" ar 1:2 (bullīšos) zaudēja Prāgas "Lev" un ar 1:3 piekāpās Bratislavas "Slovan", bet iepriekšējā nedēļā ar 3:4 (pagarinājumā) piekāpās Latvijas aizsarga Artūra Kuldas pārstāvētajam Ufas klubam "Salavat Julajev". Savukārt svētdien beidzot tika gūt uzvara, izbraukuma otrajā mačā papildlaikā ar 2:1 pārspējot Ņižņekamskas "Ņeftehimik" vienību, bet otrdien panākumam sekoja sagrāve pret Magņitogorskas "Metallurg" ar 2:6.

Detalizētāku spēles aprakstu var aplūkot portāla "Delfi" piedāvātajā teksta tiešraidē.