Rīdziniekiem tā bija sestā neveiksme pēc kārtas.

Rīgas "Dinamo" labā vienīgos vārtus guva Andris Džeriņš, kurš nepilnas astoņas minūtes pirms spēles beigām vairākumā panāca 1:2. Pēdējā minūtē rīdzinieki nomainīja vārtsargu kristeru Gudļevski, bet pretinieki iemeta tukšos vārtos, svinot uzvaru ar 3:1.

Neveiksmju sēriju rīdzinieki tagad centīsies pārtraukt svētdien, 14. oktobrī, kad "Arēnā Rīga" viesosies Vladivostokas "Admiral".

KHL spēle: Rīgas Dinamo - Kuņluņ Red Star
Rīgas Dinamo - Red Star 1:3. Spēle noslēgusiesPēc iemetiena septiņas sekundes pirms mača beigām laukuma centrā gandrīz sākās kautiņš. Tiesneši paspēja iejaukties un komandām kādu laiciņu nācās vēl nomierināties, lai tikai tad dotos atsveicināties.
Uzreiz pēc "gola" laukuma vidū kautiņu sarīko Šuļeņins un Jips. Abi hokejisti noturas kājās un uzvarētājs šajā kautiņā netiek noskaidrots.Šuļeņins pēc zaudētiem vārtiem dusmās aizmeta nūju, kas gandrīz trāpīja Jipam. Ar to sākās kautiņš.
Gudļevskis nomainās
59:53 min. Rīgas Dinamo - Red Star 1:3Rīdzinieku centieni nesekmīgi, Jips iemet tukšos vārtos.
Red Star vārtu priekšā burzma, Zīle netrāpa pa ripu labā situācijā.
Lielā tempā rit pēdējās minūtes. Tagad vien mazāk par 2 minūtēm atlikušas, bet Gudļevskim nerodas iespēja nomainīties.
Rīdzinieki atdzīvojušies. Maione piespēlēja gar vārtiem, bet Klārks netrāpīja pa lēkājošu ripu.
52:12 min. Rīgas Dinamo - Red Star 1:2Džeriņš pietuvojas vārtiem un precīzi met tuvējā "devītniekā". Labi vārtu priekšā darbojās Meija, bet Džeriņa metiens perfekts!
51:01 min. Rīgas Dinamo vairākumsJueņs neat;lauti aptur Razgalu. Laba iespēja rīdziniekiem saasināt cīņu
Red Star uzmeta vārtu virzienā, ripa lēkāja pie vārtiem, bet Gudļevskis pamanījās ripu piespiest.
Ilgstošs, nosiedošs rīdzinieku uzbrukums, bet bez bīstamiem momentiem. Pa visu maču bijis viens ļoti labs moments - Ģēgera izgājiens mazākumā 2. periodā.
Jepam spēcīgs metiens garām Gudļevskim - ripa trāpa pa vārtu stabu! Ļoti apņēmīgi sākuši 3. periodu Red Star, kas jau tā ir vadībā ar 2:0
Rīdziniekiem paveicas perioda sākumā. Gudļevskis neveiksmīgi nospēlēja aiz vārtiem, bet slidojot atpakaļ saskrējās ar Džeriņu, izgrūstot tukšos vārtus. Red Star varēja arī iemest tukšos vārtos...
Sākas 3. periods
Rīgas Dinamo - Kuņluņ Red Star 0:2. Statistika pēc 2. periodaMetieni pa vārtiem: 20 (5+15) - 16 (8+8)Uzvarēti iemetieni: 17 (9+8) - 17 (5+12)Bloķēti metieni: 11 (8+3) - 4 (2+2)Spēka paņēmieni: 8 (6+2) - 6 (1+5)Soda minūtes: 4 (0+4) - 4 (2+2)
Rīgas Dinamo - Kuņluņ Red Star 0:2. Noslēdzies 2. periodsMarenis pēdējā sekundē, aizsarga aizsegā, uzmeta pa vārtiem. Lazušins ar grūtībām glābj Red Star.
Gudļevskis agresīvi nospēlē vārtu priekšā (ar nūju patraucē pretiniekam) un piespiež ripu. Varēja būt bīstami perioda izskaņā pie Dinamo vārtiem.
Miķelim Rēdliham labs metiens, bet atkal viesus glābj vārtsargs.
34:18 min. Rīgas Dinamo - Red Star 0:2Ģēgerim labs izgājiens mazākumā viens pret vienu, bet neizdodas gūt vārtus. Un uzreiz seko Red Star laba saspēle, Palolam panākot 2:0Vārtus viesi guva tieši brīdī, kad laukumā atgriezās Miķelis
32:18 min. Rīgas Dinamo mazākumsMiķelis Rēdlihs nopelna noraidījumu. Miķelis gan tiesnešiem rāda, ka pretinieks Granjāni tēlojis, jo trāpījis pa krūtīm, bet Red Star hokejists ķēris ar roku pie sejas.
Samērā haotisks Dinako uzbrukums, bet nekādi neizdodas mājiniekiem labi trāpīt pa ripu vārtu tuvumā.
Miķelis Rēdlihs iegāja zonā un spēcīgi uzšāva pa vārtiem - Red Star vārtsargam Lazušinam ripa trāpa pa ķiveri!
Gudļevskis atvaira ripu un tad apslāpē Red Star hokejista Jipa otro mēģinājumu. Daudz jautrāka spēle 2. periodā pēc diezgan miegainās 1. trešdaļas
Iespaidīgs vairākums rīdzinieku izpildījumā, bet ripa neiet vārtos. Seko pretuzbrukums, bet Maione lieliski darbojas aizsardzībā. Notikumiem bagātas divas minūtes
Rīgas Dinamo vairākumsViesu komandai skaitliskā vairākuma pārkāpums
Meija pēc Gudļevska piespēles pa labo malu izgāja un apdraudēja pretinieku vārtus.
Rīgas Dinamo veiksmīgi nosargāja vārtus mazākumā. Komandas pilnos sastāvos.
Ķīnas kluba hokejisti labi saspēlejas un vārtu priekšā pie ripas tiek Fontains. Gudļevskis glābj Rīgas Dinamo.
20:21 min. Rīgas Dinamo mazākumsPerioda sākumā rīdzinieki paliek mazākumā. Klarks klupina pretinieku un dodas atpūsties.
Sākas 2. periods
Rīgas Dinamo - Kuņluņ Red Star 0:1. 1. perioda statistikaMetieni pa vārtiem: 5 - 8Uzvarēti iemetieni: 9 - 5Bloķēti metieni: 8 - 2Spēka paņēmieni: 6 - 1Soda minūtes: 0 - 2
Noslēdzies 1. periods
Sotniekam labā situācijā nesanāk metiens. Tad arī Miķelim neiziet cauri piespēle Sotniekam.
14:07 min. Rīgas Dinamo - Red Star 0:1Ķīnas kluba hokejisti izveidoja labu uzbrukumu, pēc saspēles sekoja piespēle no aizvārtes un Ville Lajonens ar spēcīgu metienu pārspēj Gudļevski, kurš īsti neredzēja ripas lidojuma līniju.
Džeriņš kļūdās vārtu priekšā, bet rīdziniekiem šoreiz paveicas.Tad Ģēģeris pa labo malu izgāja un izvēlējās pats mest pa vārtiem. Spēle kļuvusi nedaudz "jautrāka".
Ķīnas klubs apliecina, ka ir viena no labākajām līgā mazākumā. Rīdziniekiem neizdevās tā īsti nostiprināties zonā un apdraudēt pretinieku vārtus
7:11 min. Rīgas Dinamo vairākumsMītinens uzstumj Fontainu virsū Gudļevskim, bet Ķīnas kluba spēlētājs saņem sodu.Rīdziniekiem tagad iespēja izvirzīties vadībā
Klarks izdarija metienu no neērtās puses, Red Star vārtsargs nedroši atvairīja ripu, bet nebija tuvumā neviena cita rīdzinieka.Ātra spēle mača sākumā bez lielām pauzēm.
Red Star sākuši aktīvāk maču, zinot, cik neveiksmīgi iepriekšējos mačos pirmajās minūtēs bija rīdzinieki. Gudļevskim jau vairākas reizes nācies tvert vai piespiest ripu.
Spēle sākusies
Komandas izslidojušas laukumā, skan valstu himnas. Pēc dažām minūtēm arī pati spēle.
Smags brīdis mūsu komandai, jākārpās laukā visiem kopā. Principā esmu apmierināts, ka mums bija labāka spēle tieši detaļās. Jā, mēs varam spēlēt mazliet labāk, galvenais ir atgūt pārliecību, bet to var tikai ar darbu un šīm niansēm.Tā pēc iepriekšējās spēles teica Rīgas Dinamo galvenais treneris Ģirts Ankipānshttp://www.delfi.lv/sports/news/rigas_dinamo/news/ankipans-jakarpas-lauka-visiem-kopa.d?id=50475837
Ķīnas klubā savu pirmo spēli aizvadīs ilglaicīgais rīdzinieks Krišjānis Rēdlihs.http://www.delfi.lv/sports/news/rigas_dinamo/news/krisjanis-redlihs-pievienojas-pekinas-kunlun-red-star.d?id=50471223
Rīgas "Dinamo" šovakar atgriežas "Arēnā Rīga". Šoreiz pretiniekos Ķīnas klubs - Kuņluņ Red Star.