Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārajā čempionātā neveiksmju sēriju piektdien, 12. oktobrī, turpināja Rīgas "Dinamo", kas "Arēnā Rīga" ar 1:3 (0:1, 0:1, 1:1) piekāpās Krišjāņa Rēdliha jaunajam klubam "Kuņluņ Red Star".

Rīdziniekiem tā bija sestā neveiksme pēc kārtas.

Rīgas "Dinamo" labā vienīgos vārtus guva Andris Džeriņš, kurš nepilnas astoņas minūtes pirms spēles beigām vairākumā panāca 1:2. Pēdējā minūtē rīdzinieki nomainīja vārtsargu kristeru Gudļevski, bet pretinieki iemeta tukšos vārtos, svinot uzvaru ar 3:1.

Neveiksmju sēriju rīdzinieki tagad centīsies pārtraukt svētdien, 14. oktobrī, kad "Arēnā Rīga" viesosies Vladivostokas "Admiral".

$duelID=1169;$eventID=9;include '/www/htdocs/sport/includes/articleincludes/starVote/vote.inc' ?>