Turpinot šīs Kontinentālās hokeja līgas (KHL) sezonas tālāko izbraukumu, Rīgas "Dinamo" sestdien Habarovskā tikās ar vietējo "Amur" vienību un bez ierunām zaudēja ar 0:5 (0:0, 0:3, 0:2).

Spēli rīdzinieki iesāka aktīvi, uz iepriekšējā mača labajām emocijām, un pirmā trešdaļa noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu - 0:0.

Izšķirošo pārsvaru "Amur" ieguva otrajā periodā, kad pārņēma spēles iniciatīvu un guva trīs vārtus. Jāni Kalniņu pārspēja Kirils Kapustins, Vjačeslavs Ušeņins un Krisians Kūsala.

Mača turpinājumā rīdzinieki, kam šī bija trešā tālā izbraukuma spēle, sāka nogurt un kļūdīties, nopelnot noraidījumus, un mājinieki savu vārtu guvumu palielināja līdz pieciem. Skaitlisko vairākumu realizēja Vjačeslavs Ušeņins, bet piektos vārtus guva Jans Kolaržs.

Neskatoties uz to, ka pamatlaika pašās beigās "Dinamo" darbojās ļoti aktīvi, arī "goda vārtus" gūt neizdevās un tika piedzīvots devītais "sausais" zaudējums šajā sezonā.

Plašāku spēles aprakstu lasiet portāla "Delfi" teksta tiešraidē!