Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas klubs Rīgas "Dinamo" piektdien ar uzvaru pēcspēles metienos sāka četru spēļu izbraukuma sēriju. Līdz ar to Rīgas komanda uzvaras izcīnījusi jau astoņās spēlēs pēc kārtas.

Piektdienas spēlē Rīgas "Dinamo" ar rezultātu 5:4 (1:0, 2:3, 1:1, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā izbraukumā uzvarēja Astanas "Baris".

Rezultātu mača 17.minūtē ātrajā uzbrukumā ar spēcīgu metienu atklāja Marcels Hosa, bet 25.minūtē Krišjānis Rēdlihs vairākumā panāca divu vārtu pārsvaru Rīgas "Dinamo" komandai. 26 sekundes vēlāk Dastins Boids "Baris" komandai vienus vārtus atspēlēja, taču šāds rezultāts saglabājās bija tikai minūti, jo Marcels Hosa pēc teicamas Sanda Ozoliņa piespēles vairākumā panāca 3:1.

Tomēr līdz otrā perioda beigām rezultāts kļuva neizšķirts 3:3. Mājiniekiem spēles 38.minūtē vārtus guva Romāns Starčenko, bet trešdaļas pēdējā minūtē Dastins Boids vairākumā izlīdzināja rezultātu.

52.minūtē "Baris" komanda prata izvirzīties vadībā, kad Naidžels Douss ceturto reizi pārspēja Mikaēlu Telkvistu. Pamatlaika 57. minūtē rīdzinieki ieguva tiesības spēlēt vairākumā, un Pols Ščehura pēc teicamas piespēles trieca ripu pretinieku vārtu tīklā, izlīdzinot rezultātu. Uzvarētājs nospēlētajās 60 minūtēs noteikts netika un sekoja pagarinājums.

Papildlaika sākumā "Dinamo" bija vairākas iespējas, kad metienus izdarīja Hosa un Miks Indrašis. Arī turpinājumā abām komandām bija momenti, tomēr tās nespēja izmantot un uzvarētāju vajadzēja noskaidrot pēcspēles metienu sērijā.

Pēcspēles metienu sērijā uzvaru rīdziniekiem nodrošināja Pols Ščehura, kamēr visi trīs "Baris" spēlētāju izpildītie "bullīši" bija neveiksmīgi.