Kontinentālās hokeja līgas (KHL) jaunās sezonas otrajā spēlē Rīgas "Dinamo" otrdien izbraukumā ar rezultātu 2:1 (1:0, 0:0, 1:1) pārspēja vienu no Austrumu konferences favorītiem Magņitogorskas "Metallurg".

Rīgas "Dinamo" šajā mačā izvirzījās vadībā astotajā minūtē, kad Brendons Makmilans apspēlēja trīs pretinieku aizsargus un izdarīja precīzu metienu vārtos. Mača turpinājumā cīņa bija diezgan līdzīga, bet 49. minūtē Kristaps Sotnieks ar metienu vārtu apakšējā stūrī dubultoja savas komandas pārsvaru.

Vienus vārtus "Metallurg" atspēlēja, kad vārtu priekšā ripu ieguva Ivans Vereščagins, bet pēdējās sekundēs mājinieki gandrīz izlīdzināja rezultātu, bet ripa trāpīja pa vārtu stabu.

Turpinājumā Rīgas "Dinamo" aizvadīs trīs spēles savā laukumā, tiekoties ar Novosibirskas "Sibirj", Čerepovecas "Severstaļ" un Mika Indraša pārstāvēto Maskavas "Dinamo".

Portāls "Delfi" piedāvāja mača teksta tiešraidi, kurā var lasīt detalizētu notikumu aprakstu. $duelID=1142;$eventID=9;include '/www/htdocs/sport/includes/articleincludes/starVote/vote.inc' ?>