Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas klubs Rīgas "Dinamo" ceturtdien uzsāka jauno sezonu, pirmajā mačā savā laukumā tiekoties ar Minskas "Dinamo" vienību un izcīnot uzvaru ar 2:1 (2:0, 0:0, 0:1).

Pirmo trešdaļi rīdzinieki aizvadīja īpaši veiksmīgi - jau pēc nospēlētām 89 sekundēm gints Meija izvirzīja mājiniekus vadībā, bet pirmā perioda vidū Kails Vilsons realizēja skaitlisko vairākumu un panākot jau 2:0 Rīgas "Dinamo" labā.

Otrajā trešdaļā mājinieki dominēja laukumā, taču pārspēt pretinieku vārtsargu Kevinu Lalandu vairs neizdevās, bet arī Mikaels Telkvists pēc nedaudzajiem minskiešu uzbrukumiem saglabāja savus vārtus neskartus.

Pārtraukumā pirms trešās trešdaļas pretinieku galvenais treneris veica izmaiņas spēlētāju virknejumos, un Minskas "Dinamo" pamazām, bet mērķtiecīgi pārņēma iniciatīvu, kas trešdaļas septītaā minūtē beidzās ar gūtiem vārtiem - Džeikobs Mikflikers pārspēja Telkvistu - 2:1.

Spēles pēdējās minūtes izvērtās diezgan nervozas, un rīdzinieku spēle vairs nelīdzinājās tai, ko komanda rādīja pirmajā un otrajā periodā. Sagaidot izdevīgu brīdi, perioda pēdējā minūtē vārtus pameta Lalands, taču realizēt šo skaitlisko vairākumu Minskas komanda nespēja dēļ mājinieku pašaizliedzigās spēles aizsardzībā un Telkvista teicamās darbības vārtos. Tādējādi jauno KHL sezonu Rīgas "Dinamo" iesāka ar uzvaru.

Rīgas "Dinamo" galvenais treneris Artis Ābols: "Prieks par izcīnītajiem punktiem. Šīs spēle bija līdzīga tai, kuru aizvadījām "Latvijas Dzelzceļa" kausā pret Kazaņas "Ak Bars" - pirmajā periodā bijām krietni labāki par pretiniekiem, otrajā spēlējām veiksmīgi līdz pusei. Ļoti vēlējāmies gūt trešos vārtus, līdz ar to pieņēmām nepareizus lēmumus, pārspēlējam maiņas un "iekritām" pretuzbrukumā. Trešo periodu sākām ar mazākumu, kas radīja uztraukumu. Mača gaitā mums nebija stabilitātes, taču spējām nosargāt uzvaru."

Lai iepazītos ar detalizētāku spēles aprakstu, atgādinām, ka portāls "Delfi" piedāvāja šī mača teksta tiešraidi.