Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Rīgas "Dinamo" regulārā čempionāta spēlē piektdien pārtrauca piecu zaudējumu sēriju, savā laukumā ar rezultātu 4:1 (1:0, 2:1, 1:0) uzvarot Minskas "Dinamo".

Visus Rīgas "Dinamo" vārtus šajā mačā guva leģionāri, bet trīs "goli" tika gūti vairākumā.

Spēles 14.minūtē Linuss Videls vairākumā izvirzīja Rīgas "Dinamo" vadībā, taču otrā perioda pirmajā daļā Minskas komanda rezultātu izlīdzināja, kad Aleksandrs Materuhins mazākumā pārtvēra ripu un izmantoja izgājienu pret Jakubu Sedlāčeku.

28.minūtē Čārlzs Genovejs ar spēcīgu tālšāvienu atguva vadību rīdziniekiem, bet trīs minūtes pirms trešdaļas beigām Marcels Hosa vairākumā panāca rezultātu 3:1. Noslēdzošā perioda sākumā Rīgas "Dinamo" atkal bija vairākumā un Milans Jurčina guva komandas ceturtos vārtus.

Rīgas "Dinamo" ar 29 punktiem 28 spēlēs Rietumu konferences kopvērtējumā pakāpusies uz priekšpēdējo, trīspadsmito vietu.

Detalizētāku mača aprakstu var aplūkot portāla "Delfi" piedāvātajā teksta tiešraidē.