Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas klubs Rīgas "Dinamo" regulārā čempionāta spēlē piektdien ar rezultātu 2:1 (1:0, 0:1, 1:0) smagā cīņā savā laukumā pieveica Ņižņekamskas "Ņeftehimik" hokejistus.

Pirmās trešdaļas pēdējā minūtē Rīgas "Dinamo" komandu vadībā izvirzīja Mārtiņš Cipulis, bet otrās trešdaļas otrajā pusē Mihailam Aņisinam vairākumā izdevās panākt neizšķirtu. Tomēr pēdējā periodā Sandis Ozoliņš vairākumā pēc skaistas izspēles prata guva savas komandas uzvaras vārtus.

Par mača labāko spēlētāju tika atzīts Mikaels Telkvists, kurš atvairīja 27 no 28 pretinieku metieniem. Pēc spēles intervijā TV6 Telkvists uzsvēra, ka viņš vēlējās reabilitēties par neveiksmīgo spēli pret Ufas "Salavat Julajev", un viņš apmierināts, ka tas izdevās.

Rīgas "Dinamo" izdarīja 35 metienus pa pretinieku vārtiem, bet soda minūšu vairāk bija "Dinamo" komandai - 10:8

Mājas spēļu sērija noslēgsies svētdien, kad Rīgas "Dinamo" spēkosies ar Magņitogorskas "Metallurg", kuru vada leģendārais hokeja speciālists Maiks Kīnans.

Rīgas "Dinamo" ar 27 punktiem 15 spēlēs ierindojas ceturtajā vietā Rietumu konferences kopvērtējumā.