Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas vienība Rīgas "Dinamo" kārtējā regulārā čempionāta spēlē savā laukumā uzņēma Zagrebas "Medveščak" un zaudēja ar 1:2 (1:0, 0:2, 0:0).

Pirmie vārtus šai mačā guva rīdzinieki, kad Tims Sestito pirmās trešdaļas vidū pārspēja "Medveščak" vārtsargu Deniju Teiloru, un tie izrādījās vienīgie "Dinamo" gūtie vārti šai spēlē.

Mača liktenis izšķīrās otrās trešdaļas sākumā, kad disciplināro sodu nopelnīja Krišjānis Rēdlihs. Viesiem izdevās pilnībā izmantot nedzēšamo piecu minūšu vairākumu - vispirms Ese Sārinens izlīdzināja rezultātu, bet pēc pusotras minūtes Mareks Kvapils izvirzīja vadībā "Medveščak".

Spēles turpinājumā Denijs Teilors parādīja lielisku sniegumu, atvairot visus rīdzinieku tīkojumus, arī Jūakima Eriksona nomaiņa pret sesto laukuma spēlētāju nedeva cerēto rezultātu un Rīgas "Dinamo" piedzīvoja otro zaudējumu Zagrebas klubam šosezon.