Rīgas "Dinamo" šodien Ņižņijnovgorodā aizvadīja savu otro spēli jaunajā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) sezonā, tiekoties ar Kaspara Daugaviņa pārstāvēto un Pētera Skudras un Ģirta Ankipāna trenēto "Torpedo" vienību, un piedzīvoja zaudējumu ar 0:2 (0:0, 0:1, 0:1).

Spēli aktīvāk iesāka Rīgas "Dinamo", taču gūt ātrus vārtus neizdevās. Pirmās trešdaļas vidū spēles temps kritās, un izteikti labāk abas komandas darbojās aizsardzībā - periods noslēdzās bez vārtu guvuma - 0:0.

Otrajā periodā "Torpedo" ar ātru izspēli izdevās pārspēt Jakubu Sedlāčeku - vārti Dmitrijam Sjominam, bet Kasparam Daugaviņam rezultatīva piespēle.

Trešajā periodā mājinieki ne tikai noturēja pārsvaru, bet arī dubultoja - spēles beigās vairākumu realizēja Kaspars Daugaviņš. Rīdzinieki centās atgūt vismaz vienus vārtus - tam ļoti pateicīga situācija radās spēles pēdējā minūtē, kad "Torpedo" palika mazākumā, taču šī iespēja netika izmantota un "Dinamo" piedzīvoja otro zaudējumu sezonas sākumā.

Plašāku spēles aprakstu lasiet portāla "Delfi" teksta tiešraides arhīvā!