Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas vienība Rīgas "Dinamo" otrdien ar 4:1 (1:1, 0:0, 3:0) viesos pieveica Novokuzņeckas "Metallurg", gūstot trešo uzvaru sešās spēlēs un pārtraucot divu neveiksmju sēriju.

Spēli rīdzinieki iesāka diezgan "miegaini" un ļāva mājiniekiem iegūt iniciatīvu, kā arī jau devītajā minūtē zaudēja vārtus. 16. minūtē Miks Indrašis labi pielaboja Tomaša Kundrateka metienu, izlīdzinot rezultātu.

Otrajā periodā rīdziniekiem bija pārsvars, taču to pārvērst vārtu guvumos neizdevās. Savukārt trešajā periodā "Dinamo" izdevās salauzt mājinieku pretestību - skaistus vārtus guva Gints Meija, Tims Sestito un Miķelis Rēdlihs.