Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kārtējā spēlē trešdien, 21. septembrī, Rīgas "Dinamo" savā laukumā ar 1:2 (0:0, 1:2, 0:0) zaudēja Austrumu konferences līderiem Omskas "Avangard", lai gan pēdējā trešdaļā rīdzinieki sagādāja pamatīgu ofensīvu uz pretinieku vārtiem.

Rīgas "Dinamo" šajā mačā pirmie guva vārtus, kad 25. minūtē precīzi meta Koltons Gilīss, tomēr minūti pēc tam Maksims Pestuško rezultātu izlīdzināja. Otrā perioda otrajā pusē Andrejs Kuteikins precīzi meta no tālās distances, gūstot spēles uzvaras vārtus.

Spēles pēdējās 10 minūtēs Rīgas "Dinamo" laukumā dominēja, vairākas reizes bīstami apdraudot pretinieku vārtus, taču ripu "Avangard" "cietoksnī" tā arī neizdevās iedabūt.

Pēc šīs spēles "Avangard" ar 26 punktiem 12 spēlēs vēl vairāk nostiprinājās Austrumu konferences līderpozīcijā, bet Rīgas "Dinamo" Rietumu konferencē atkal ir pēdējā vietā ar sešiem punktiem 11 spēlēs.

$duelID=503;$eventID=9;include '/www/htdocs/sport/includes/articleincludes/starVote/vote.inc' ?>