Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas komanda Rīgas "Dinamo" Baškortostānas Republikas kausa izcīņas otrajā mačā ar rezultātu 2:3 (1:2, 0:0, 1:1) piekāpās Mitišču "Atlant" komandai.

Rīdzinieku sastāvā vārtus šoreiz guva Lauris Dārziņš un Andris Džeriņš.

Spēles otrajā minūtē Rīgas "Dinamo" palika mazākumā, un "Atlant" komanda to realizēja, precīzi metot Andrejam Taratuškinam. Sešas minūtes vēlāk Lauris Dārziņš pēc teicamas Ginta Meijas piespēles vairākumā rezultātu izlīdzināja. Tomēr divas sekundes pirms pirmās trešdaļas beigām "Atlant" komanda atkal izvirzījās vadībā, precīzi metot Ondržejan Ņemecam.

Trīs minūtes pirms pamatlaika beigām "Atlant" komanda panāca rezultātu 3:1, taču jau nākamajā minūtē Andris Džeriņš vairākumā meta ripu pretinieku vārtos un samazināja rezultāta starpību. Mača rezultāts vairs nemainījās, un "Dinamo" piedzīvoja zaudējumu.

Pēc spēles notika arī "bullīšu" sērija, kurā Rīgas "Dinamo" pārspēja pretiniekus ar 2:0. Precīzi meta Lauris Dārziņš un Roberts Bukarts.

Jau ziņots, ka turnīra pirmajā mačā "Dinamo" ar 3:2 uzvarēja Ufas "Salavat Julajev".

Rīgas "Dinamo" treneri šim mačam pieteica divus vārtsargus, septiņus aizsargus un 13 uzbrucējus, un, salīdzinot ar vakardienas maču sastāvā, bija notikušas ievērojamas izmaiņas:

Vārtsargi: #36 Jakub Sedlaček (#35 Nils Grīnfogels);

Aizsargi: #38 Ēriks Ševčenko – #72 Josef Hrabal, #5 Chay Genoway - #80 Georgijs Pujacs (C), #11 Kristaps Sotnieks - #27 Mārtiņš Porejs, #61 Edmunds Augstkalns;

Uzbrucēji: #81 Marcel Hossa - #24 Pjotr Ščastļivij - #87 Gints Meija, #90 Lauris Dārziņš - #25 Andris Džeriņš - #70 Miks Indrašis, #71 Roberts Bukarts - #96 Māris Bičevskis - #7 Jānis Ozoliņš, #95 Juris Upītis - #18 Rodrigo Ābols - #47 Mārtiņš Cipulis, #13 Gunārs Skvorcovs.