Latvijas klubs Rīgas "Dinamo" ceturtdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē savā laukumā ar rezultātu 4:3 pēcspēles metienu sērijā uzvarēja Maskavas "Spartak" komandu.

Spēles pirmie vārti tika gūti 12.minūtē, kad precīzi pēc rīdzinieku neveiksmīgas epizodes savā zonā meta Igors Radulovs, tomēr pirmās trešdaļas izskaņā Miks Indrašis raidīja ripu starp Maskavas komandas vārtsarga kājsargiem.

Otrās trešdaļas ievadā Guntis Galviņš ar skaistu tālšāvienu realizēja Rīgas "Dinamo" vairākumu, taču "Spartak" pēc tam guva divus vārtus pēc kārtas, atgūstot vadību spēlē. Vispirms precīzi meta Metjū Gilrojs, bet pēc tam - Jevgeņijs Bodrovs.

$duelID=177;$eventID=9;include '/www/htdocs/sport/includes/articleincludes/starVote/vote.inc' ?>

Pēdējā periodā Rīgas "Dinamo" spēja vēlreiz izlīdzināt spēles rezultātu, kad Lauris Dārziņš vārtu priekšā izcīnīja ripu un iedabūja to vārtos. Pamatlaikā un pagarinājumā spēles uzvarētājs tā arī netika uzvarēts, bet pēcspēles metienu sērijā Rīgas "Dinamo" uzvaru nodrošināja Dārziņš.

Rīdziniekiem tas bija arī pirmais panākums sezonā pagarinājumā vai "bullīšos".

Portāls "Delfi" piedāvāja spēles teksta tiešraidi, kur var aplūkot detalizētu mača aprakstu.